Cze 16

Fundusz wczasów pracowniczych

turysciFundusz Wczasów Pracowniczych to obecnie prężnie działające przedsiębiorstwo turystyczne. Zostało założone w roku 1949, aby umożliwić pracownikom zakładów państwowych wypoczynek – podlegało mu wiele ośrodków położonych w najbardziej atrakcyjnych i malowniczych miejscach Polski.

Nowoczesne wakacje

Obecnie Polacy podróżują nie tylko w obrębie kraju, ale także wyjeżdżają za granicę. Fundusz Wczasów Pracowniczych stale rozwija swoją ofertę, aby dostosować się do bieżących trendów – dba jednak o to, aby wakacje w Polsce były równie przyjemne, jak te poza granicami kraju. Synonimem luksusu i ciekawego wypoczynku nie musi być bowiem odpoczynek nad Morzem Śródziemnym.

Wspólnie z rodziną

Szczególnie interesującą ofertę FWP przygotował dla rodzin. Można ubiegać się o turnusy z dofinansowaniem, w najbardziej atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych – w górach i nad morzem. W ramach turnusów można spodziewać się nie tylko zakwaterowania, wyżywienia, ale także wielu atrakcji przygotowanych z myślą o całych rodzinach – wspólnych zawodach, wydarzeniach sportowych i wycieczkach.

Dla seniorów

Starsze osoby także mogą skorzystać z oferty FWP. W ramach turnusów zagwarantowane jest spędzenie w ciekawy sposób czasu z osobami w zbliżonym wieku i o podobnych zainteresowaniach. Co więcej – w sposób aktywny. Kto powiedział, że odpoczynek emeryta to jedynie wyjazd do sanatorium lub na działkę?

Wczasy świąteczne

Coraz częściej święta dla wielu rodzin stają się czasem nadmiernego stresu generowanego przez żmudne przygotowania. Decydują się wtedy na wyjazdy – z myślą o takich osobach FWP przygotował swoją ofertę, którą uaktualnia co roku.

W celu zapoznania się z konkretnymi informacjami na temat poszczególnych turnusów, warto zwrócić się do przedstawicieli FWP lub odwiedzić stronę internetową biura podróży.